O firmie

Jesteśmy nie tylko kompetentni – jesteśmy przede wszystkim godni zaufania.
 
Herbak_O nas 
Zespół Herbak tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie medycyny, farmacji i ekonomii. Jesteśmy wysokiej klasy specjalistami w swojej branży, dzięki czemu wiemy, co jest potrzebne naszym klientom, podobnie, jak znamy potrzeby naszych pacjentów.
 
Promujemy zdrowy tryb życia, wolny od chemii. Nasze konopie pochodzą z ekologicznych upraw zlokalizowanych w dziewiczych rejonach Podlasia. To dzięki nim tworzymy naturalne, bezpieczne dla środowiska produkty w trosce o Twoje zdrowie i szczęście. Nie poprzestajemy na sprzedaży naszego asortymentu, oferujemy Ci również indywidualne doradztwo, opiekę i szczegółowe odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele nieporozumień, półprawd i zwykłych kłamstw krąży wokół CBD i jak bardzo potrzebne jest rzetelne informowanie o jego prawdziwych właściwościach. Dlatego kontakt z nami nie ogranicza się jedynie do nabycia produktu. Oferujemy kompleksową pomoc w wyborze odpowiedniego właśnie dla Ciebie preparatu, a także pełną informację o zasadach jego prawidłowego stosowania.
 
Co niezmiernie ważne, prowadzimy sprzedaż wyłącznie certyfikowanych i oryginalnych produktów. Nie sprzedajemy artykułów z syntetycznym oraz krystalicznym CBD. Nieustannie badamy nasze produkty w celu ciągłej poprawy ich jakości, a wyniki badań podajemy do publicznej wiadomości i zamieszczamy na naszej stronie. Chcemy, by nasza wiedza, pasja i  praca przyczyniały się do popularyzacji walorów CBD, a Wasza satysfakcja stanowi główny środek do osiągnięcia tego celu.
 
Nasz zespół tworzą:
 
Justyna H.
 
 
Justyna Hermanowicz – doktor habilitowany nauk farmaceutycznych, wykładowca UMB
 
 
Adam H.
 
 
Adam Hermanowicz – profesor doktor habilitowany, wykładowca UMB, Kierownik Kliniki Chirurgii Dziecięcej
 
 
Paulina R. 
 
Paulina Rybak – magister ekonomii, menedżerka z wieloletnim doświadczeniem w imprezach lekkoatletycznych rangi światowej
 
 
Paweł R.
 
 
Paweł Rybak - magister ekonomii, licencjat informatyki, Executive MBA, menedżer w wielu firmach online-owych, entuzjasta sztucznej inteligencji
 
 
 
Firma HERBAK P.S.A. to owoc wieloletniego doświadczenia każdego z nas. Uzupełniamy się wzajemnie tworząc zespół ludzi pewnych swoich umiejętności oraz wiedzy i nabytych doświadczeń. Dodatkowo chcemy udowodnić, że z rodziną nie tylko dobrze wychodzi się na zdjęciach. 
 
Zaufaj nam, a na pewno się nie zawiedziesz!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium